Låne Penger | Aktiivikaiuttimet | billiggodteri.no | Billig Kredittkort | Billigst Strøm | Billigste Alarmselskap | Forsikringsselskaper | Billigste Mobilabonnement | Vinduer Pris
DLACZEGO PRZEDSIĘBIORCY MUSZĄ PROWADZIĆ BLOGA ?

DLACZEGO PRZEDSIĘBIORCY MUSZĄ PROWADZIĆ BLOGA ?

Olbrzymia ilość zapytań która dotyczy tematu posiadania własnego bloga przez przedsiębiorców, spowodowała, że postanowiłem raz na zawsze rozwiać sceptycyzm tych osób. Dlaczego więc wszyscy którzy chcą mieć klientów muszą prowadzić bloga?

W tym artykule przedstawię zalety prowadzenia własnego bloga który zaowocuje w przyszłości rozkwitem i przekształci czytelników w żywą gotówkę. Nie ma co tutaj uciekać od tematy pieniądza, ale rozpoczynając każdy biznes zakładamy, że będzie on przynosił zyski finansowe.

Dlatego też chciałem przedstawić tutaj kilka zalet i korzyści po których  przeczytaniu będziesz widział że i ty też musisz prowadzić bloga.

Wiele osób na początku gdy zakłada swój biznes wątpi w prowadzenie bloga i jego skuteczność. Zasłaniając się wymówkami że nie mają czasu lub pomysłu na jego prowadzenie i co mieliby tam pisać. Nie zdają sobie sprawy z tego, że prowadzenie biznesu to nie tylko słupki w arkuszu kalkulacyjnym czy ilość banknotów w kasie, ale przede wszystkim biznes to są ludzie.

Co najważniejsze, to dzięki ludziom firmy mają prawo bytu. Daj klientom towar i usługę, a znajdą się chętni na zakup. Trzeba tylko wskazać drogę klientowi i pokazać mu kroki jakimi ma iść w stronę kasy. Dlaczego więc przedsiębiorcy obowiązkowo muszą prowadzić bloga?

Jest kilka faktów na które trzeba zwrócić uwagę. Blog nie ma służyć Tobie tylko do zamieszczenia strony O MNIE czy też mapy dojazdu i danych kontaktowych. Pewnie pomyślisz że główną przewodnią treścią ma byś oferta sprzedażowa? Niestety muszę Ciebie zmartwić – nie powinna to być oferta sprzedażowa.

Zadajmy sobie pytanie: załóżmy że klient przyjdzie na twoją stronę a ty nie masz bloga. wydałeś 1000 zł na reklamę w internecie, zapłaciłeś też 500 zł za teoretyczne pozycjonowanie Twojej strony jakiemuś domorosłemu dzieciakowi, bo podobno zna się na komputerach. Wydałeś kolejne 2000 na reklamę lokalną i ulotki. Co z tego że wydałeś tyle skoro nikt ie kupił ze strony i ruchu nie widać.

Dlatego po pierwsze:

1. Pisz dla klientów wartościową treść na blogu.
Google kocha długie wartościowe artykuły.

Musisz prowadzić bloga, aby móc tworzyć wartościową wiedzę dla czytelników. nie ma nic gorszego niż marnowanie pieniędzy przez kierowanie reklamy na stronę która nie zatrzymuje czytelnika na dłużej, oraz nie daje mu żadnej wartości na stronie.

Google świetnie pozycjonuje strony które nie dość, że zatrzymują na dłużej klientów, oraz są bogate w obszerne artykuły.

Nie wpadaj od razu ze skrajności w skrajność, możesz oczywiście od czasu do czasu podzielić się informacjami czy zmianami jakie zachodzą w firmie. Można również dzielić się takimi newsami jak takie ” Co pan prezes robi po godzinach pracy, oraz jakie ma hobby, oczywiście z umiarem. Jak widzisz znaleźć tematów na firmowego bloga nie jest trudno

Ważna sprawą jest to że po zmianach algorytmu Google, postawiło na jakość, ilość i częstotliwość publikowanej treści. Dlatego też do lepszego pozycjonowania naszych stron ważnym elementem będzie regularne publikowanie treści na blogu. Najlepsze wyniki są osiągalne przy publikacji co najmniej 15 artykułów, natomiast domyślam się że nie będziesz tyle pisać. Dlatego do osiągnięcia również dobrych wyników wystarczy jak napiszesz 2-3 artykuły miesięcznie. Oczywiście jeżeli nie masz lekkiego pióra lub głowy do pisania, możesz zlecić pisanie do firm które zajmują się tym zawodowo. Koszt nie jest wielki, ale efekt będzie niesamowity w postaci ruchu na stronie i w pozycjonowaniu.

2. Zwiększenie ruchu na stronie

Jak wcześniej napisałem, częsta i wartościowa treść powoduje nie tylko poprawienie pozycji w wyszukiwarkach, ale też generuje nam większy ruch na naszej stronie. Aby zwiększyć ruch tak naprawdę wystarczy pisać do klientów to czego chcą czytać.

Dam tutaj taki przykład:
Prowadzisz sklep z suplementami, oczywiście piszesz na blogu o cudownych właściwościach produktu xyz. Wiadomo że sam suplement to za mało aby zdziałał cuda w naszym organizmie. Ale gdy zastosujemy spacery czy jazdę na rowerze, to efekt będzie murowany.

Napisz więc w następnym artykule o tym gdzie można wybrać się w twojej okolicy na spacer lub na wycieczkę rowerową, a zobaczysz jak czytelnicy zaczną wracać na twoją stronę po więcej pomysłów motywacji oraz twoje produkty.

3. Blog i Newsletter = kopalnia klientów

Według mojej obserwacji wynika że dobrze prowadzony blog, z ciekawymi artykułami na którym znajduje się również formularz do zapisu na newsletter generuje 30% subskrybentów których potem jesteśmy w stanie przekonwertować na  klientów.  Artykuły jakie umieszczasz na blogu generują darmowy ruch z wyszukiwarek internetowych. Ile trzeba by było wydać na reklamę aby przyprowadzić klienta na stronę? A co by było gdybyś nie posiadał bloga firmowego? Widzisz już dlaczego obowiązkowo trzeba prowadzić bloga?

4. Co dalej?

Same teksty to za mało. Potrzeba jeszcze kilka narzędzi marketingowych aby nasza machina działała na automacie. Trochę wiedzy marketingowej również Tobie się przyda. Możesz czerpać wiedzę z książek. Polecam również wiedzę z internetu, kursy wykłady, z których dowiesz się jak budować biznes, swoja markę i wizerunek. Internet to ogromna skarbnica wiedzy.

Technika, internet i zasady działania ciągle ewoluują. Dlatego również Ty też musisz się ciągle rozwijać. Możesz skorzystać również z naszej skarbnicy wiedzy jaka posiadamy na zapleczu Akademii Biznesu. Gdzie posiadamy ponad 2000 godzin szkoleń wideo, mnóstwo poradników a także rozwijaną bazę wiedzy. Otrzymujesz wsparcie oraz otwarte drzwi do webinarów i warsztatów online. Wszystko to dostępne za darmo. Jedyną rzeczą do uczestnictwa jest posiadanie niezbędnych narzędzi bez których nie wykonanie ćwiczeń jest nie możliwe.

5. Zaufanie

Wracając do naszego tematu jakim jest fakt że aby mieć efekty biznesowe musisz prowadzić bloga, Ważną wskazówką aby zwiększyć  zaufanie swoich czytelników jest kolejna rzecz , a mianowicie nie doceniana w dzisiejszym świecie istota budowania zaufania między firmą a klientem.

Czy wiesz że za pierwszym kontaktem z naszą osobą lub firmą nie dochodzi raczej do sprzedaży? Najczęściej potrzeba 7- 8 kontaktu aby doszło do transakcji. Z tego powodu potrzebna jest też umiejętność budowania bazy mailingowej dzięki której zbudowanie dobrych relacji będzie o wiele prostsze. Jak to zrobić nie tylko przez email ale i różne social Media, omawiam i uczę w akademii .

Jak korzystać z autorespondera do wysyłania maili,jak budować strony przechwytujące i korzystać z innych narzędzi? To jest dziecinnie proste gdy nam ktoś pokazuje krok po kroku oraz pomaga to wykonać. Wymaga tylko naszego konsekwentnego działania i wykonywania ćwiczeń i zadań.

 Mam nadzieję że już wiesz dlaczego przedsiębiorcy muszą prowadzić bloga. W dalszej części dowiesz się więcej o budowaniu listy mailingowej i narzędziu jakim są autorespondery.

Jak wybrać dobry autoresponder

Jak wybrać dobry autoresponder

Do czego możesz wykorzystywać Autoresponder?

Dlaczego to takie ważne?

Zanim przejdziemy do meritum, najpierw musisz wiedzieć czym jest autoresponder? oraz dlaczego w dzisiejszych czasach budując swój biznes musisz posiadać własny.

Pomoże Ci zbudować relacje z Twoimi Klientami, a także pozyskać nowych.

Z jego pomocą:

  • stworzysz nową bazę adresów e-mail lub zaimportujesz dotychczasową;
  • automatycznie zbierzesz zapisy od subskrybentów oraz uzyskasz potwierdzenie zapisu;
  • stworzysz, z edytujesz i wyślesz mailing w ustalonym przez Ciebie terminie;
  •  zautomatyzujesz sprzedaż produktów i usług dzięki mailom sprzedażowym;
  •  stworzysz kursy, poradniki i inne kolejki wiadomości, które będą wysyłane automatycznie do każdej zapisanej osoby;

Krótki przegląd funkcji systemu

Program NetSendo służy do budowy i obsługi tzw. list adresowych, czyli baz adresów e-mail naszych klientów. Ilość baz, które możesz stworzyć w obrębie jednej
instalacji programu nie została w żaden sposób ograniczona. Wraz z NetSendo otrzymujesz kod formularza do każdej bazy, a także narzędzia ułatwiające zbieranie
zapisów do konkretnej bazy oraz potwierdzanie adresów. Odbiorcy wiadomości mogą w każdej chwili zrezygnować z subskrypcji, klikając w link w mailu. NetSendo ułatwia
automatyczne wygenerowanie tego linka, który obowiązkowo musi znaleźć się w każdym firmowym mailingu.
W zależności od potrzeb, możesz wysyłać wiadomości automatycznie (każda zapisana osoba otrzymuje ten sam zestaw wiadomości, w określonych odstępach czasu)
lub ustawiać ich wysyłkę ręcznie (gdy chcesz wysłać aktualny mailing do całej bazy). Masz
wreszcie możliwość zarządzania adresami, ich aktualizacji i usuwania. Każda wiadomość wysyłana do odbiorców w bazie może być personalizowana.

Być może w tej chwili nie masz jeszcze pomysłu, do czego przydadzą Ci się niektóre z powyższych funkcji. Jednak gdy zaczniesz korzystać z NetSendo w swoich
własnych kampaniach przekonasz się, że każda z tych funkcjonalności ma ogromne znaczenie przy ustawieniach i wysyłaniu wiadomości.

5 wskazówek, jak robić skuteczny marketing cyfrowy

5 wskazówek, jak robić skuteczny marketing cyfrowy

5 wskazówek, jak robić skuteczny marketing cyfrowy

5 wskazówek, jak robić owocny marketing cyfrowy

Twoja procedura prezentacji na Facebooku musi być nowatorska. Jest morze potencjalnych klientów, do których można dotrzeć na Facebooku. W każdym razie, przy większej puli, trudniej jest analizować i odkrywać swoje miejsce w jego przestrzeni. Z tego powodu, stworzyliśmy tę metodę prezentacji na Facebooku na 2018 rok, która zawiera siedem podstawowych kroków do rozpoczęcia, a także niesamowitą aranżację. Zacznij teraz.

Internet zmienił funkcjonowanie, a także badania nad kupującymi. W ten sposób zmieniło to również bieg organizacji. Obecnie mogą uzyskać znacznie więcej zasobów i znacznie więcej niż jakikolwiek inny czas w najnowszej pamięci. Biorąc wszystko pod uwagę, z jakiego powodu tak wielu przedsiębiorców wycofuje się z tych produktywnych, otwartych drzwi, podążając za tymi samymi dawnymi zwyczajowymi technikami promowania lub odraczania ich jako bezużytecznego użycia?

Marketing cyfrowy jest potrzebą dzisiejszego życia biznesowego, ponieważ konkurencja i potencjalni klienci są konsekwentnie online. Uważnie obserwują swoje działania, produkty i oferty, zainteresowania i wymagania itp. Tak więc, jeśli dom biznesu chce promować siebie lub swoje produkty, musi przejść przez Digital Marketing.

Czym jest marketing cyfrowy?

Marketing cyfrowy to medium, dzięki któremu możesz eksponować i promować siebie, swoje produkty i usługi wśród dużej liczby osób, w których niektórzy mogą być twoimi konkurentami, niektórzy mogą być Twoimi obserwatorami, a inni mogą być Twoimi potencjalnymi klientami, nie angażując się w żaden typ fizycznego wyglądu. Obecny czas to tylko skomputeryzowana prezentacja i biznes. Solidna zaawansowana technika reklamowa powoduje, że zapewniasz solidny wygląd i poszerzasz bazę klientów, przenosząc swoje produkty do odpowiednich klientów na swoje produkty lub administracje. W rzeczywistości jest to pojęcie zbiorcze dla większości działań reklamowych w Internecie. Organizacje korzystają z zaawansowanych kanałów, na przykład wyszukiwarki Google, sieci społecznościowych, poczty e-mail i ich witryn, aby komunikować się z obecnymi i planowanymi klientami.

Co to jest cyfrowa strategia marketingowa?

Przed rozprawą o top 5 technikach owocnego marketingu cyfrowego musisz zrozumieć strategie marketingu cyfrowego. Ponieważ wiemy, że marketing cyfrowy składa się z dwóch znaczących słów – marketingu cyfrowego i strategii. Omówiliśmy już temat marketingu cyfrowego, teraz rozumiemy strategię. Wtedy możemy łatwo dowiedzieć się o strategii marketingu cyfrowego.

Strategia jest planem przeddziałania, który określa przed jakimkolwiek działaniem, aby wyjaśnić i zapewnić powodzenie takiej działalności. Jest to zaplanowany wcześniej plan działania, w jaki sposób będziesz działać, w jaki sposób będziemy działać, w jaki sposób wpłynie to na twój zestaw celów i w jaki sposób osiągniesz nasz cel?

Strategia marketingu cyfrowego to plan decydowania o tym, jakie narzędzia wykorzystamy w marketingu cyfrowym, jak to zrobisz i jaki jest okres czasu na wykonanie tej czynności i jaki jest nasz cel, a po tym jak osiągniemy najlepsze, jak blisko celu osiągniemy cel i do kiedy?

Wskazówki dotyczące owocnego marketingu cyfrowego:

Oto 5 najważniejszych wskazówek, które pomogą Ci osiągnąć sukces w marketingu cyfrowym, na którym starałem się uczynić Cię krystalicznie czystym:

1. Poznaj swoją publiczność i ustal swoje cele:

Aby marketing był skuteczny, musisz wiedzieć o swoich właściwych odbiorcach. Przed rozpoczęciem marketingu jakiegokolwiek produktu lub usługi musisz zadecydować o swoim potencjalnym kliencie lub odbiorcach. Na przykład – jeśli chcesz promować swoje produkty kosmetyczne i promować swój produkt również wśród męskiej publiczności. W takim razie jest to marketing bez wysiłku i zero produktywności. Aby promować swój produkt kosmetyczny, musisz częściej odwiedzać swoją kobiecą publiczność.

Po podjęciu decyzji właściwej publiczności musisz zdecydować, jaki cel chcesz osiągnąć. Musisz opisać sobie swój cel przed tym, co chcesz osiągnąć, ile czasu chcesz osiągnąć, ile czasu może to zająć praktycznie i ile możesz na to włożyć?

2. Lokalny marketing w wyszukiwarkach:

Według ankiety online prawie 50% osób, które wyszukują, odwiedza tego samego dnia. Widać, że ludzie znajdują swoje najbliższe sklepy dla konkretnych produktów lub usług i odwiedzają. Tak więc lokalny rynek wyszukiwania rozkręci Twoją firmę, gdy dodasz swoją lokalizację do swojej obecności w Internecie. Musisz dodać swoją firmę na Mapie Google, a także udostępnić link lokalizacji swojej firmy na kilku platformach. Pomoże to Twoim klientom w dotarciu do Ciebie

3. Marketing treści:

Content Marketing to rodzaj cyfrowej promocji produktów i usług, w której musisz pisać artykuły związane z Twoimi produktami i usługami. Pisałeś także blogi związane z Twoją branżą. Innymi słowy, możesz powiedzieć, że gdy blog pisze, aby promować coś, wie, jak treści. W marketingu treści musisz dostarczać odbiorcom najlepsze użyteczne, kompetentne, informacyjne i niepowtarzalne treści w swoich własnych słowach. SEO jest kluczowym czynnikiem w content marketingu. Musisz upewnić się, że twoje artykuły nie mogą plagiatować.

4. Marketing e-mailowy:

Interakcja z klientami to główna praca każdego marketera. W tradycyjnym kontekście marketerzy kontaktowali się ze swoimi klientami lub potencjalnymi klientami osobiście odwiedzając ich dom, odwiedzając i organizując różnego rodzaju wydarzenia itp. Jednak po cyfryzacji zmieniono tryb interakcji. Obecnie głównym i popularnym sposobem rozmawiania z potencjalnymi klientami jest marketing e-mailowy. Musisz zaprosić ich do swoich wydarzeń, ofert, aktywności społecznościowych, porozmawiać o swoich produktach i poznać ich oferty i zasady, korzystając z najlepszych szablonów wiadomości e-mail. Upewnij się, że twoja poczta nie jest sklasyfikowana jako spam. Jeśli ciągle przesyłasz tę samą pocztę, w tym samym formacie bez autoryzowanego dostępu do wielu osób, twoje konto zostanie zakwalifikowane jako spam, a konto zostanie zablokowane. Musisz więc zrobić inteligentny marketing e-mailowy.

5. Marketing w mediach społecznościowych:

W dzisiejszych czasach zasięg mediów społecznościowych wśród ludzi jest większy niż zasięg gazet i telewizji. Dziś duża liczba użytkowników różnych serwisów społecznościowych niż telewizorów. Największa platforma społecznościowa to Facebook, Google +, Twitter, Tumblr, LinkedIn. Musisz zapewnić sobie silną obecność na tych platformach mediów społecznościowych, które pomagają w osiągnięciu dużej bazy klientów przy niewielkiej inwestycji w porównaniu z telewizją i gazetami.

Jeśli uważasz, że ten artykuł jest pomocny, informacyjny; proszę skomentuj swoje przemyślenia w polu komentarza, również je polub i udostępnij. Pomoże nam w dostarczeniu bardziej przydatnych i bogatych w informacje treści.

Jak korzystać z Facebook w marketingu cyfrowym

Jak korzystać z Facebook w marketingu cyfrowym

Dobre rady – jak korzystać z Facebook w marketingu cyfrowym

Być może nie zdziwi Cię wiadomość, że Facebook jest najpopularniejszą witryną społecznościową na świecie, mającą 1,86 miliarda aktywnych użytkowników na całym świecie. Dlatego podpowiadam jak wykorzystać facebook w mmarketingu. Prawie 43% małych przedsiębiorstw, 83% średniej wielkości przedsiębiorstw i 100% dużych firm używa Facebooka jako swojej strategii marketingowej na świecie. Jak dobrze wiadomo, Facebook to pierwsza platforma społecznościowa, w której prawie 1,86 miliarda użytkowników dziennie spędzało 56 minut dziennie w serwisie Facebook. Obecnie Facebook to nie tylko platforma wymiany informacji i informacji, ale również wzrosła do sprzedaży-zakupu produktów, promując firmy, usługi i produkty. Jeśli chcesz być gigantem w marketingu na Facebooku lub chcesz zrobić skuteczny marketing na Facebooku, musisz przejść przez wstępnie ustaloną strategię, która spełni Twoje potrzeby i najlepiej dla użytkowników Facebooka.

Twoja procedura prezentacji na Facebooku musi być nowatorska. Jest morze potencjalnych klientów, do których można dotrzeć na Facebooku. W każdym razie, przy większej puli, trudniej jest analizować i odkrywać swoje miejsce w jego przestrzeni. Z tego powodu, stworzyliśmy tę metodę prezentacji na Facebooku na 2018 rok, która zawiera siedem podstawowych kroków do rozpoczęcia, a także niesamowitą aranżację. Zacznij teraz.

1. Stwórz cele na Facebooku, które bezpośrednio wpływają na Twoje największe potrzeby

Każda z prezentowanych metodologii, którą przeczytałeś – w każdym razie tych wielkich – prawdopodobnie zaproponowała, by osiągnąć cele dla twojego konkretnego rynku. Powodem, dla którego każdy to określa, jest to, że cele mają fundamentalne znaczenie dla zaspokojenia Twoich największych potrzeb w zakresie promocji.

Jeśli myślisz o wykorzystaniu Facebooka do reklamowania lub mając nadzieję na ulepszenie obecnej procedury, wyraźnie masz kilka potrzeb. Staraj się nie robić nieprawdopodobnych celów, które prowadzą do pomiarów próżności, takich jak kibice i lajki. Zamiast tego, rozwiązuj największe problemy z Facebookiem lub siecią online z reguły za pomocą odpowiednich urządzeń, takich jak zwiększenie jakości i ilości sprzedaży, lepsze impulsy w branży, bardziej wydajny wzrost i inteligentniejszy wzrost dzięki optymalizacji społecznej.

2. Przeanalizuj swój obszar demograficzny

Socjologia ma kluczowe znaczenie dla każdego systemu reklamowego i za pośrednictwem internetowych mediów sieciowych, jest taka sama. Biorąc pod uwagę Facebooka, masz około 1,15 miliarda ludzi, którzy codziennie odżywiają się swoim pożywieniem, dlatego ważne jest, aby wiedzieć, do kogo należy dotrzeć i w jaki sposób. Co więcej, zrozumienie najnowszej socjoekonomii jest niezwykle ważne, ponieważ gromadzenie się obecnych ludzi w tym systemie w miarę upływu lat jest nieskuteczne. Aby uzyskać najlepszy rezultat, musisz najpierw przeanalizować, gdzie możesz szukać, a klient może pochodzić z danej miejscowości. Facebook zapewnia to najlepsze narzędzie, dzięki któremu możesz kontrolować swoje reklamy i wygląd, a także promować zgodnie z Twoimi potrzebami, ustalonymi według lokalizacji.

3. Badanie dotyczące potencjalnych klientów

Według ankiety kobieta przyjmuje więcej Facebooka niż mężczyzn, a podstawowa grupa wiekowa to 18-29 lat. Musisz zidentyfikować swoich obserwatorów i potencjalnych klientów, którzy mogą wchodzić w interakcje z Twoją kampanią, postami, reklamami, profilami, usługami i biznesem. Musisz wyraźnie wspomnieć w swojej strategii marketingowej na Facebooku, kto jest na twoim priorytecie – mężczyzna czy kobieta, albo jedno i drugie, jaka jest grupa wiekowa, jaka powinna być grupa dochodowa i odsetki. Dla przykładu, sprzedawca sprzętu gospodarstwa domowego, to dobrze wiadomo, że kobiety są głównymi klientami, które mogą pochodzić z grupy wiekowej od 24 do 35 lat. Jeśli promujesz swoje produkty w tej grupie, zyskasz więcej zwolenników niż inni.

4. Twórz atrakcyjne reklamy i posty

Aby zrobić owocny marketing cyfrowy za pomocą Facebooka, musisz stworzyć atrakcyjną i skuteczną reklamę. Możesz prowadzić kampanię, promować swój biznes, aby łączyć się ze sprawami opieki społecznej, korzystając z atrakcyjnych obrazów o wysokiej jakości, dokładnej gramatyki z łatwymi do zrozumienia dla obserwujących; oznacza, że ​​nie napisali czegoś, co jest bardzo trudne do zrozumienia. Postaraj się pisać swoje posty w prostych słowach. Staraj się angażować ludzi poprzez różne typy postów, takich jak Facebook Live, posty wideo, historie, status, zdjęcia i udostępnianie linków. Postaraj się zrozumieć, że to tendencja ludzi, że nie mogą znieść tego samego rodzaju rzeczy, czy to jest jedzenie, moda, podróże, czy twoje stanowiska w marketingu cyfrowym. Staraj się więc dostarczać najlepsze treści w rozsądny sposób na różne sposoby. Zwróć uwagę na jedną rzecz“Jeśli będziesz regularnie odwiedzać Twoją witrynę, uzyskasz więcej miejsca na swoje posty na Facebooku za pomocą algorytmów Facebooka. Aby zrobić owocny marketing cyfrowy, przede wszystkim musisz być punktualny. “

5. Zapewnij zaangażowanie większej liczby osób za pośrednictwem różnych stron, grup i wydarzeń

Aby marketing cyfrowy za pośrednictwem Facebooka był konieczny dla każdej firmy z powodu tylko jednej rzeczy, jest więcej aktywnych ludzi w świecie Facebooka również w zorganizowany sposób niż jakakolwiek inna wirtualna platforma. Jeśli przejdziesz przez Facebook, twoim pierwszym celem powinna być interakcja z większą liczbą osób. I to nie jest takie proste, ponieważ jest tak wiele osób, które działają w świecie facebooka z taką samą intencją. Aby wziąć udział w wyścigu i wygrać, musisz zapewnić sobie zaangażowanie wśród grup ludzi. Możesz to zrobić, będąc aktywnym w różnych grupach przy użyciu swojego konta – własnego konta i konta firmowego. Możesz zobaczyć nasz regularny występ na Facebooku za pośrednictwem profilu naszej firmy Adorn Softech i mojego Manish Chaubey. Na Facebooku jest wiele grup mających członków w tysiącach i milionach. Możesz dołączyć do nich i być aktywnym na bieżąco, udostępniając posty i angażując innych. Żeby to przypiąć“Im więcej będziesz angażować się z innymi, tym bardziej pokażą ci swoje intencje i będą cię słuchać”.

6. Twórz reklamy wideo i GIF

Jeśli masz nadzieję opowiedzieć historię na Facebooku, wideo to prawdopodobnie najlepsza alternatywa. W ostatnim czasie filmy zyskały na popularności, szczególnie biorąc pod uwagę fakt, że obecnie obliczenia na Facebooku organizują zarówno nagrania wideo na żywo, jak i dłuższe nagrania o wysokich wskaźnikach zadowolenia z kanałów informacyjnych klientów. Istotnie, menedżer Facebooka przewidział, że etap tworzenia sieci online obejmie wideo do roku 2021. Pamiętaj też, że ludzie łatwo wchodzą w interakcję z filmami i GIF-ami w porównaniu do pisanych postów. Postaraj się więc zmaksymalizować swoje posty wideo nie tylko na Facebooku, ale także na wszystkich innych platformach społecznościowych.

7. Zaplanuj swoje posty i promocję

W kulturze indyjskiej jest powiedzenie: “Gramatura mąki na czas jest lepsza niż smaczne potrawy bez czasu” Nie jest to tylko przysłowie, ale ma głębokie znaczenie, które opowiada o wartości czasu. Jeśli dostarczysz najlepsze posty, ale bez zarządzania czasem, dostaniesz mniej zaangażowania, jeśli chcesz pisać o zaplanowanym czasie. Przede wszystkim poszukaj informacji na Facebooku, a następnie ustal harmonogramy każdego posta na Facebooku i innych platformach społecznościowych. I ściśle przestrzegaj harmonogramu. Jeśli prowadzisz płatną promocję na Facebooku, proponuję ją uruchomić od piątku do niedzieli. Przez te 3 dni zyskasz większe zaangażowanie i uwagę ludzi niż pozostałe dni. Co najmniej 3 do 4 razy dziennie. Twój preferowany czas może być najlepszy dla ciebie około 8:00, 14:00, 17:00 i 21:00.